PC کنسول نمایشگاه E3 2019

اجرای بازی های XBOX 360 بر روی PC

در اوایل امسال، شایعاتی مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال اجرای بازی های ایکس باکس اول در ویندوز است پخش گردید. که امیدوار باشید که شبیه سازی روی Xbox One به کامپیوتر منتقل میشود. در حال حاضر کنسول در هر دو سخت افزار و نرم افزار مشابه PC است، ایا این شایعه  درست است؟
خب، خبر بد: نه تنها مایکروسافت  بازیهای ایکس باکس وان بر روی کامپیوتررا آزمایش نمیکند،بلکه شبیه سازی ایکس باکس 360 به احتمال زیاد در آینده نزدیک ممکن خواهد بود. فیل اسپنسر در مصاحبه باGiant bomb در این هفته در مورد هر دو صحبت کرد. اولا، او توضیح داد که چه چیزی این شایعات را آغاز کرد:
Microsoft installer technology  که MSI نامیده می شود – اگر شما در هارد دیسک خودجستجو کنید فایل های MSI را مشاهده خواهید کرد که من در گذشته آن را نوشته ام. ما این فناوری را به نام MSI XVC ساختیم که به ما امکان می دهد تا بازی های Win32 را به راحتی با توسعه دهندگان بر روی کامپیوتر در حال ساخت هستند یکپارچه کنیم، بدون نیاز به انجام هر نوع تغییراساسی در آن است و فقط از همان بازی در هر فروشگاه ها استفاده کنید.” هر فروشگاه دارای نصب کننده خاص خود است، بنابراین، بعضی ها کمی گیج شده اند. “
عده ای امیدوار بودند که این شبیه سازی صورت بگیرد؟ به نظر نمی رسد که آن به زودی به طور کامل شکل بگیرد.
به نظر می رسد که آن بازی های قدیمی می تواند در آینده پروژه xCloud باشد. در عین حال، من هنوز امیدوار هستم که روزی قادر خواهم بود که روی رایانه های شخصی Panzer Dragoon Orta و Ninja Gaiden 2 و مانند آنهارا قرار دهم یا آنهارا با نام تجاری جدیدی بازی کنند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *